Home » Firma

Obroże antyszczekowe

Obroża przeciw szczekaniu psaW gamie produktów obroży antyszczekowych producenci stworzyli dwie serie: Canicalm oraz IKI. Sprawiają one, że detekcja nadmiernego szczekania Twojego pupila następuje sprawnie i szybko. Zadbano również o to, żeby każdy właściciel mógł dopasować odpowiedni model do temperamentu czy stanu fizycznego psa.

Obroże antyszczekowe, szczególnie te, które posiadają czujnik wibracji krtani eliminują również przeciągłe wycie. Takie zachowanie psów pojawia się szczególnie wtedy, gdy pies pozostaje sam w domu. Oferta Num`axes zawiera oczywiście i takie obroże. W ofercie znajdziemy także obroże uwalniające dawkę zapachu wtedy, gdy pies zaczyna szczekać. Oferta obejmuje także obrożę, która emituje komendę głosową nagraną przez właściciela psa. Poniżej prezentujemy wszystkie modele obroży antyszczekowych marki Num`axes:

Obroża antyszczekowa CanicalmCanicalm – to przeznaczona dla ras mniejszych i średnich obroża, która zniweluje nadmierne szczekanie psa. Jej poziom oraz siłę impulsu można modyfikować. Pierwsze szczekanie psa ma być ostrzeżone sygnałem dźwiękowym. Jeśli pies na nie nie zareaguje w przeciągu 30 sekund, to obroża wyda dźwięk ostrzegawczy wraz z impulsem. Jego intensywność może być regulowana. Istnieje możliwość wyłączenia funkcji impulsów korekcyjnych, tak aby obroża wydawała jedynie dźwięki ostrzegawcze.

obroża przeciw szczekaniu dla małego psaCanicalm First – to świetna obroża przeznaczona dla małych psów. Jest to jedna z najmniejszych elektronicznych obroży antyszczekowych. Czujnik wibracji krtani wbudowany w elektrody doskonale wykrywa szczekanie psa. Posiada ostrzeżenie dźwiękowe oraz dwa rodzaj impulsu: słabszy i silny. Mocniejszy impuls korekcyjny zostanie wyemitowany, kiedy pis zaszczeka 4 razy w przeciągu 30 sekund. Obroża jest odporna na działanie deszczu, zasilana jest na baterię 3V CR2032.

Obroża przeciw wyciu i szczekaniu psaCanicalm Premium – posiada ona podwyższoną siłę impulsów korekcyjnych, w związku z czym, jest przeznaczona dla psów ras większych oraz średnich. To łatwa w użyciu wodoodporna obroża zasilana na baterie CR2, posiadająca 4 tryby pracy. Tryby te prezentują się następująca: samo ostrzeganie dźwiękowe, ostrzeganie dźwiękowe wraz z pierwszym poziomem impulsu, ostrzeżenie dźwiękowe z drugim poziomem impulsu oraz impuls progresywny, czyli dźwięk wraz z trzecim, mocnym poziomem impulsu.

Antyszczekowa obroża z akumulatorem

Canicalm Excel to mała obroża antyszczekowa o bardzo zaawansowanej funkcjonalności. Dotąd niespotykaną cechą tej obroży jest bardzo precyzyjna regulacja czułości sensora wibracji krtani. Do dyspozycji mamy skalę od 0 do 10, regulacji dokonuje się za pomocą pokrętła na obudowie odbiornika obroży. Ponadto obroża dysponuje czterema programami pracy, z czego jeden wykorzystuje tylko ostrzeżenie dźwiękowe. Pozostałe programy pracy oferują ostrzeżenie dźwiękowe połączone z impulsem korekcyjny.

Sprawyowa obroża antyszczekowaCanicalm Spray – to lekka, wygodna w użytkowaniu obroża antyszczekowa, która wykrywając szczekanie psa, dozuje dawkę zapachu lawendowego. Wykrywa ona szczekanie za pomocą wbudowanego czujnika dźwięku. Zasobnik można uzupełnić zapachem cytrynowym, neutralnym lub też lawendowym, który jest w zestawie. Obroża jest odporna na działanie deszczu czy śniegu, zasilana się ją baterią 3,6 V. Obroże zapachowe dedykowane są do użytku wewnątrz domu – wtedy są one najbardziej skuteczne.

Obroża przeciw szczekaniu na ultradźwiękiIKI Sonic – ta obroża antyszczekowa pozwala na skuteczne wyeliminowanie nadmiernego szczekania psa bądź ujadania bez użycia impulsów elektrostatycznych. Poleca się ją mniejszym psom i psom strachliwym. Czujnik wibracji krtani wyczuwa wibracje powstałe w wyniku szczekania, po czym następuje emisja nieprzyjemnego dla czworonoga dźwięku. Poziom emitowanych ultradźwięków można modyfikować. Obroża IKI Sonic jest odporna na działanie deszczu.

Antyszczekowa obroża z nagrywaniem komendIKI Voice – to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku, gdy pies reaguje na Twoje komendy, a chcesz to wykorzystać podczas swojej nieobecności w domu. Obroża uruchamia się wyłącznie w przypadku wykrycia szczekania pupila za pomocą czujnika wibracji krtani. Do wyboru są 3 tryby pracy: wibracje z sygnałem akustycznym, sygnał akustyczny z nagraną komendą głosową i wibracje z nagraną komendą głosową. Jako właściciel możesz nagrać 2 komendy głosowe, trwające po 5 sekund.

Obroża antyszczekowa IKIIKI Pulse – to obroże antyszczekowa typu elektronicznego. Obroża ta zasilana jest na doładowywany akumulatorek, a do zestawu dołączona jest ładowarka. Dzięki temu użytkownik obroży nie ponosi dodatkowych kosztów w trakcie eksploatacji obroży. IKI Pulse to model o ergonomicznym kształcie. Obroża ta jest dedykowana psom ras małych oraz średnich. Model ten posiada 3 tryby pracy. Zestaw zawiera dodatkową parę elektrod długich, dzięki czemu obroża IKI Pulse może być stosowana u psów z dłuższą lub gęstszą sierścią.