Home » Bez kategorii

Gdzie kupić?

Produkt firmy Num`axes mogą Państwo nabyć w dobrych sklepach i hurtowniach zoologicznych. Pełna oferta hurtowa dostępna jest w tym miejscu.

Klientów detalicznych zapraszamy również do zakupu produktów Num`axes za pośrednictwem uznanych sklepów internetowych:

Sklep internetowy EasyPet już długi czas działa na rynku elektroniki dla zwierząt. W swojej ofercie posiada wiele produktów, a na wyjątkową uwagę zasługuje bardzo duży wybór elektronicznych systemów treningowych dla psów i kotów. W ofercie znajdziemy oczywiście systemy do tresury psów Num`axes, czyli obroże elektroniczne, obroże antyszczekowe, kamerkę dla kota lub psa, lokalizatory psów i kotów oraz niewidoczne ogrodzenia.

Sklep ABC Tresury to internetowy sklep oferujący elektroniczne systemy do tresury psów i kotów. Priorytetem sklepu jest przede wszystkim błyskawiczna wysyłka oraz szeroki wybór. Oferta tego sklepu skierowana jest do zawodowych treserów i hodowców, a także do właścicieli psów i kotów, którzy są kolejnymi domownikami. Dlatego też w ofercie znajdziemy całą gamę produktów marki Num`axes.

Jeśli szukasz sklepów stacjonarnych w których możesz zakupić nasze produkty zajrzyj w to miejsce.

Dla sklepów, hurtowni i osób zainteresowanych współpracą hurtową przygotowaliśmy pełną ofertę na zoologicznej platformie hurtowej www.ZooTop.pl.