Home » Bez kategorii

Dla sklepów

Otwierasz lub prowadzisz sklep z artykułami zoologicznymi ?

Szukasz nowego asortymentu do swojego sklepu ?

Uzupełnij swoją ofertę o markę Num`axes !

Firma EasyPet zajmuje się sprzedażą hurtową najwyższej klasy produktów dla psów i kotów od 2007 roku. Jako importer i dystrybutor w Polsce jesteśmy w stanie zagwarantować atrakcyjne warunki współpracy jak i najlepsze ceny. Obecnie poszukujemy partnerów handlowych i dystrybutorów. Aby uzyskać warunki handlowe dla odbiorców hurtowych, należy przesłać do nas aktualne kopie dokumentów firmy na adres mailowy: bądź faxem na numer: 22 357 93 55. Nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia aktualnej oferty.

Nowości marki Num`axes !

Z przyjemnością prezentujemy nowe obroże treningowe marki Num`axes z serii Canicom Expert. W skład tej serii wchodzą trzy obroże elektroniczne o zasięgach do 300, 800 i do 1200 metrów. Obroże elektryczne z tych zestawów zasilane są poprzez doładowywane akumulatorki, co odróżnia je od znanej już wszystkim serii Canicom.

Katalog produktów EasyPet

Zapraszamy także do pobrania katalogu naszych produktów marek PetSafe, Innotek, Num`axes, Premier, Staywell, Drinkwell, SportDOG, Dogtra, PAC, DT Systems, Geodog, Loc8tor oraz Multivet. Mamy nadzieję, że katalog, przybliży Państwu gamę produktów oferowanych przez EasyPet. Nasi konsultanci pomogą także dobrać odpowiedni produkt dla państwa klientów.

Bestsellery oferty EasyPet

Polecamy lekturze także skrócony katalog zawierający bestsellery naszej oferty, czyli wybrane produkty marek takich jak Innotek, Num`axes, Drinkwell, Premier oraz Staywell.

Promocja „Super Start” Katalog produktów EasyPet Katalog bestsellery

 

Regionalni dystrybutorzy produktów Num`axes oraz Eyenimal:

Sklepy i partnerów handlowych zainteresowanych podjęciem współpracy hurtowej zapraszamy do zapoznania się z naszą hurtową ofertą produktów zoologicznych w tym miejscu.