Home » Bez kategorii

Num`axes i ECMA

Marka należy do stowarzyszenia ECMA, czyli grupy głównych producentów elektronicznych obroży. Organizacja ta powstała po to by uświadamiać użytkowników obroży elektronicznych o konieczności stosowania takich, które korzystają z impulsów o odpowiedniej mocy, długości itp. Obroże, które spełniają wszystkie wymagania posiadają certyfikat bezpieczeństwa ECMA, który poświadcza, że dany produkt nie zrobi ani psu, ani użytkownikowi krzywdy.

Num’axes podejmuje wszelkie możliwe działania, żeby zaopatrzyć swoich klientów w wysokiej jakości urządzenia, zapewniające bezpieczeństwo i komfort ich pupilom. Produkty, które wykorzystują w swym działaniu impuls elektrostatyczny powinny mieć certyfikat stowarzyszenia ECMA, bo oznacza to, że obroże posiadają impuls o ściśle ustalonej mocy. Stosując taki produkt z certyfikatem ECMA, nie możesz używać impulsu w obroży nie dłużej niż kilka sekund, podobnie jest w przypadku niewidzialnych ogrodzeń. Urządzenia są na tyle inteligentne, iż blokują podwanie impulsu samoczynnie, jeśli trwa on zbyt długo.

Warto nadmienić, iż wszystkie produkty treningowe marki Num`axes posiadają certyfikat ECMA. Każda obroża czy niewidoczne ogrodzenie z certyfikatem ECMA daje też gwarancję najwyższej jakości.