Home » Firma

Niewidoczne ogrodzenia

Niewidoczne ogrodzenia zostały stworzone po to, aby pies nie miał dostępu do wszystkich rejonów Twojej posesji. Kiedy nie możesz sobie poradzić z podkopami pod siatką bądź zniszczeniami w ogrodzie, a stawiane dodatkowo płotki nie dają rezultatu i dodatkowo szpecą ogród, to warto zastanowić się nad propozycjami ogrodzeń oferowanymi przez markę Num’axes. Nie zeszpecą one terenów Twojej posesji, a sprawią, że problem zniszczeń zniknie bardzo szybko.Niewidzialne ogrodzenia to także doskonałe zabezpieczenie przed ucieczkami psów z ogrodu. Możemy wyznaczyć strefę ostrzegawczą/korekcyjną biegnącą wzdłuż ogrodzenia, tak by pies szybko pojął, że do płotu nie wolno mu się zbliżać. Na rynek zostały oddane obecnie dwa rodzaje ogrodzeń:

Niewidoczne ogrodzenie dla psówCanifugue – to zestaw, który jest dobrym rozwiązaniem, kiedy twój pupil powoduje szkody w ogrodzie lub ucieka. Ogrodzenie jest przeznaczone dla psów różnych wielkości, ponieważ obroża posiada 8 poziomów impulsów. Przed podaniem impulsu stosuje najpierw ostrzeżenie dźwiękowe. Strefę korekcyjną można ustawić od 0,3 do 1,5 metra. Dźwięk ostrzegawczy uruchomi się, gdy pies zbliży się do przewodu na ustawiona odległość. Gdy podejdzie jeszcze bliżej, obroża skoryguje jego zachowanie impulsem. Obroża w tym zestawie zasilana jest na baterię wymienną.

Niewidoczne ogrodzenie dla psaCanifigue PRO – ogrodzenie to jest dostosowane również do różnych wielkości psów. Obroża jest wodoodporna i zasilana na akumulatorki doładowywane. Pies zbliżywszy się do ustalonej na centralce odległości, wstępnie otrzyma ostrzegawczy sygnał dźwiękowy. Z kolei jeśli to nie pomoże, odczuje impuls korygujący, co zmusi go do powrotu do strefy, w której może się przemieszczać. Obroża posiada 8 poziomów impulsów. Zestaw zawiera 100 metrów kabla. Nadajnik, czyli centralka posiada wyświetlacz LCD, który wskazuje rozmiar strefy ostrzegawczej i korekcyjnej.