Home » Num`axes

Oferta Num`axes

Obroże przeciw szczekaniu psaFirma Num`axes od wielu lat jest liderem europejskim w zakresie produkcji elektronicznych systemów treningowych dla psów i kotów. Urządzenia Num`axes są dostępne w całej Europie, a także w Stanach Zjednoczonych i Japonii. Kolejnym celem marki jest rozwój jej obecności na arenie międzynarodowej. W ciągu kilku lat Num`axes wzmocnił znacznie swoją pozycję na rynkach nie tylko amerykańskich i azjatyckich, ale także zdobył uznanie w innych krajach.

Jeśli natomiast chodzi o produkty marki Num`axes to przede wszystkim zaliczyć do nich można obroże antyszczekowe, niewidzialne ogrodzenia oraz elektroniczne obroże treningowe. Dodatkowo w asortymencie tej marki pojawiają się lokalizatory radiowe, ptasie wyrzutnie oraz kamerka dla kota lub psa. Obroże antyszczekowe tej marki występują w w dwóch liniach produktowych: IKI oraz Canicalm. W każdej z nich znaleźć można odpowiednią obrożę przeciw szczekaniu, która będzie idealnie dopasowana do psa. Natomiast obroże treningowe to przede wszystkim seria Canicom. Charakteryzuje się ona wieloma modelami o zróżncowanym zasięgu. Dla amatorów polecamy serię bardzo prostych w obsłudze obroży EasyDog.

Ptasie wyrzutnie to propozycje dla bardziej zaawansowanych użytkowników, czyli dla myśliwych. Podobnie jak lokalizatory psów, ptasie wyrzutnie wykorzystywane są coraz częściej w myślistwie.